Marzenie wielkiego człowieka Bruno Grany, które umożliwi każdemu entuzjastowi rywalizować w Motorsporcie, stało się rzeczywistością wraz z narodzinami IAME w 1968 roku. Wybiegając na gwiazdorską ścieżkę z ponad 50 światowymi tytułami przez 50 lat istnienia, produkując ponad 7 tysięcy silników rocznie przez 60 wykwalifikowanych specjalistów, IAME jest światowym liderem w silnikach kartingowych, bez wątpienia najbardziej renomowaną i zaufaną marką w swojej branży. Najsłynniejsi kierowcy sportów motorowych rozpoczęli karierę w Kartingu, a IAME to marka, która doprowadziła do sukcesu m.in. Fernando Alonso, Lewisa Hamiltona, Nico Rosberga.

Wierzymy, że połączenie dróg LRC Promotion oraz kultowej marki motorsportowej IAME to narodziny rewolucji kartingu w Polsce. Wprowadzając najsilniejsze i najprężniej rozwijające się mistrzostwa kartingowe na świecie – IAME Series – pragniemy ustanowić nowy, przejrzysty standard rywalizacji oraz zapewnić młodym pokoleniom kartingowców dostęp do najlepszego sprzętu i najwyższej jakości know-how.

Dzięki bezpośredniemu zaangażowaniu firmy w serię, Kierowcy mogą liczyć na pomoc techniczną na najwyższym poziomie, zapewnioną przez profesjonalnych techników IAME Racing Department, w celu rozwiązania problemów, uzyskania porad i upewnienia się, że ich silnik IAME jest obsługiwany w poprawny sposób.

Aktualności

IAME Series Poland rozpoczyna sezon.

IAME Series Poland rozpoczyna sezon Nowa seria kartingowa IAME planuje dni otwarte dla zawodników, którzy bezpłatnie otrzymają możliwość testowania silników wraz z osprzętem. To doskonała okazja do sprawdzenia swoich możliwości przed główn

KOMUNIKAT SPORTOWY 1/2018.

W związku z niższą niż zapowiadająca się frekwencja zawodników podczas I rundy programu promocyjnego IAME Series Poland 2018 w dniach 08/09.06, LRC Promotion informuje o anulowaniu jej, jednak w zastępstwie organizuje bezpłatne otwarte oficjalne

Tory