IAME Series Poland rozpoczyna sezon

IAME Series Poland rozpoczyna sezon

Nowa seria kartingowa IAME planuje dni otwarte dla zawodników, którzy bezpłatnie otrzymają możliwość testowania silników wraz z osprzętem. To doskonała okazja do sprawdzenia swoich możliwości przed główną rundą finałową, która odbędzie się w sierpniu 2018 na tym samym obiekcie. Zwycięzcy zostaną zaproszeni wraz z obsługą techniczną na finał światowy, który odbędzie się na torze Le Mans we Francji

8 i 9 czerwca LRC Promotion zaprasza wszystkich zawodników oraz kibiców na bezpłatne otwarte oficjalne testy na Kartodrom Bydgoszcz. 

 

Podczas testów użyczenie silnika wraz z jego osprzętem jest bezpłatne na 1 dzień testowy. W przypadku wolnego sprzętu (2 dni), decyduje kolejność zgłoszeń na testy. Dla zawodników organizator przygotował zaplecze garażowe i socjalne. Tor kartingowy powstał w 1976 r., a w 1994 r. gościł m.in. kartingowe Mistrzostwa Świata w 1994 r. W 2011 roku przeszedł gruntowny remont i od tej chwili regularnie widnieje w polskim kalendarzu kartingowym, należąc do ulubionych torów wielu kierowców. 

 

Kalendarz IAME Series Poland 2018:

8-9.06.2018 Kartodrom Bydgoszcz – OTWARTE TESTY 

17-18.08.2018 Kartodrom Bydgoszcz – WYŚCIG Do wygrania bilet na start IAME International FINAL oraz wiele cennych nagród. 

 

Więcej informacji: www.lrcpromotion.com www.iameseriespoland.com Media społecznościowe: facebook.com/iameseriespoland Kartodrom Bydgoszcz: www.kartodrom.bydgoszcz.pl. 

 

Photo 1, 2