SILNIKI IAME

SILNIKI X30

Wszystkie części silników X30 są produkowane przez centra obróbki numerycznej najnowszej generacji, co przekłada się na wyjątkową dokładność wrażliwych wymiarów. Wysokiej wartości standardy IAME, gwarantują kierowcom zerowanie różnicy osiągów pomiędzy silnikami i absolutną pewność rywalizacji na torze w równych warunkach ze wszystkimi przeciwnikami. Jednostki X30 są gotowe do wyścigów, podobnie jak silniki Mistrzów Świata, dzięki 50 letniemu doświadczeniu w produkcji silników kartingowych IAME.

Dyfuzja

Silniki z gamy X30 są popularne w ponad 30 krajach, tylko w przypadku niektórych z nich występują niewielkie różnice w wyposażeniu związane ze specyficznymi wymaganiami krajowych władz sportowych. Podczas międzynarodowych wydarzeń z udziałem kierowców z całego świata korzystających z silników X30 w jednej konfiguracji, różnice w wydajności są wyraźnie niedostrzegalne. Patrząc na czasy okrążeń w zawodach, takich jak Światowy Finał IAME, łatwo zauważyć ilu kierowców jest zamkniętych w przedziale ½ sekundy. IAME może uzyskać takie wyniki i zdobyć uznanie niekwestionowanego sukcesu kierowców na całym świecie, tylko dzięki jakości konstrukcji i gwarantowanej stałości w produkcji.

Wydajność

Dzięki jednolitości, spójności i wysokiej wydajności wszystkich silników X30, od małego X30 Swift Water do super szybkiego X30 Super Shifter, kierowcy i mechanicy mogą skupić wszystkie dostępne siły na konfiguracji gokarta, przygotowaniu fizycznym, doskonaleniu umiejętności jazdy oraz strategię wygrywania z przeciwnikami. Karting to dyscyplina motorsportu, która jest najbardziej zbliżona do wrażenia z jazdy potężnych samochodów F1. W IAME chcemy, aby karting był praktykowany przez każdego, kto podziela naszą pasję, dlatego oferujemy nasze wydajne i niezawodne silniki, eliminując potrzebę kosztownych przygotowań. Zachowując tę kardynalną zasadę, IAME jest w stanie zaoferować wciągające i satysfakcjonujące doświadczenie kierowcom na całym świecie, zapewniając niski budżet.

Twój X30

W pudle zawierającym generatory emocji o nazwie X30, każdy Kierowca może znaleźć wszystkie akcesoria potrzebne do łatwego zainstalowania i używania silnika na preferowanym podwoziu. Ostrożnie wybrane po przeprowadzeniu kilku testów wszystkie akcesoria, które uzupełniają silniki X30 są zaprojektowane tak, aby pracowały w każdych warunkach i zapewniały prawidłowe działanie oraz spełnione doświadczenia przez cały czas. Dzięki unikalnemu numerowi seryjnemu, który wyróżnia każdą jednostkę, każdy Kierowca może się cofnąć do roku produkcji swojego X30 i znaleźć oryginalne części odpowiednie do właściwej konserwacji, poprzez oficjalną sieć dealerów IAME. Napełnij zbiornik paliwa i przeskocz na tor, aby sprostać kolejnemu wyzwaniu, tylko dbając o to, gdzie ustawić koła!

X30 Junior Spec. EU

X30 Spec. EU

X30 Super

X30 Super Shifter

X30 Water Swift